Sporting Radomsko wygrywa kolejny mecz w lidze wojewódzkiej juniorów - Radomsko24.pl

Sporting Radomsko wygrywa kolejny mecz w lidze wojewódzkiej juniorów

Sporting Radomsko wygrywa kolejny mecz w lidze wojewódzkiej juniorów Fot. Sporting Radomsko

W niedzielę 23 maja, na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26, odbyło się kolejne spotkanie juniorów ligi wojewódzkiej. Sporting Radomsko podejmował Concordię Piotrków Trybunalski.

Radomszczanie już w pierwszej minucie zdobyli prowadzenie i chwile później bo już w czwartej minucie strzelili kolejną bramkę stawiając piotrkowianom poprzeczkę bardzo wysoko, której ostatecznie Concordii nie udało się sforsować.

Specyficzny styl gry piotrkowian skutkował, tym iż sędzia kilkukrotnie musiał wyciągać żółty kartonik oraz dyktować rzuty karne. Ostatecznie radomszczańska drużyna zwyciężyła 6:2. Bramki zdobyli: Bezulski Bartłomiej – 4 (asysta Kajetan Misztalski), Mateusz Michalski (asysta Wojciech Grzywna) i Tymoteusz Makuch (asysta Kajetan Misztalski).

Czytaj: Sporting Radomsko, czyli o paru takich, co chcieli spełniać marzenia

Na półmetku rozgrywek Sporting Radomsko z 18 punktami zajmuje ex aequo pierwsze miejsce w tabeli.