Spółdzielnia „Hibiscus” będzie sprzątać Radomsko

Spółdzielnia „Hibiscus” będzie sprzątać Radomsko

Spółdzielnia Socjalna „Hibiscus” będzie zajmować się utrzymaniem czystości na terenie Radomska. Wygrała ogłoszony przez Urząd Miasta przetarg dotyczący usług z zakresu koszenia trawników, wykaszania rowów, sprzątania terenu z odpadów i koszenia chwastów - w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Radomska oraz wykaszania terenów przy zbiornikach wodnych w Radomsku.

Na przetarg wpłynęły dwie oferty: Spółdzielni Socjalnej „Hibiscus” oraz firmy Green Park. Magistrat wybrał spółdzielnię „Hibiscus”, która złożyła korzystniejszą ofertę cenową. Za wykonanie zadania zaproponowała 114 140,00 zł brutto. Oferta firmy Green Park opiewała na 196 180,00 zł brutto.

Przedmiotem zamówienia są usługi takie jak: koszenie trawników w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Radomska, wraz z uprzątnięciem terenu z odpadów (trawy lub innych roślin, papierów, opakowań szklanych, plastikowych, tekturowych, puszek metalowych, gałęzi, pozostałości owoców i ich wywozem własnym transportem i przyjęciem na składowisko (wysypisko) odpadów, wykaszanie rowów w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Radomska, wraz z uprzątnięciem terenu z odpadów (trawy lub innych roślin, papierów, opakowań szklanych, plastikowych, tekturowych, puszek metalowych, gałęzi, pozostałości owoców i ich wywozem własnym transportem i przyjęciem na składowisko (wysypisko) odpadów, wykaszanie terenów przy zbiornikach wodnych w Radomsku, wraz z uprzątnięciem terenu z odpadów (trawy lub innych roślin, papierów, opakowań szklanych, plastikowych, tekturowych, puszek metalowych, gałęzi, pozostałości owoców i ich wywozem własnym transportem i przyjęciem na składowisko (wysypisko) odpadów, koszenie chwastów w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Radomska wraz z uprzątnięciem terenu z odpadów (trawy lub innych roślin, papierów, opakowań szklanych, plastikowych, tekturowych, puszek metalowych, gałęzi, pozostałości owoców i ich wywozem własnym transportem i przyjęciem na składowisko (wysypisko) odpadów, a także sprzątanie odpadów (trawy lub innych roślin, papierów, opakowań szklanych, plastikowych, tekturowych, puszek metalowych, gałęzi, pozostałości owoców w pasach drogowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Radomska oraz w rowach i przy zbiornikach wodnych w Radomsku, wraz z ich wywozem własnym transportem i przyjęciem na składowisko (wysypisko) odpadów.

Umowa ze spółdzielnią „Hibiscus” nie została jeszcze podpisana.

Więcej o:
radomsko hibiscus przetarg sprzątanie radomsko przetarg utrzymanie czystości
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE