Śmiertelny wypadek na DK91. Zginęły cztery osoby

Śmiertelny wypadek na DK91. Zginęły cztery osoby Fot. KPP Radomsko

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 3 października w miejscowości Bobry w gminie Radomsko. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosły 4 osoby.

W czwartek około godziny 13.40 w miejscowości Bobry w gminie Radomsko na drodze krajowej nr 91 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 57 – letni kierujący samochodem Citroen Jumper z nieustalonych na tę chwilę powodów, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas drogi doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem Fiat Uno. Osobowym fiatem podróżowały 4 osoby – 3 mężczyzn i kobieta – wszyscy ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca citroena i jego pasażer odnieśli niegroźne obrażenia. 57 – letni kierowca busa był trzeźwy. Policjanci zorganizowali objazdy z powodu całkowitej nieprzejezdności drogi.

- Na razie trudno przewidzieć, jak długo potrwa usuwanie skutków tragicznego wypadku. Należy oceniać, że potrwa to nie krócej niż trzy godziny. Kierowcy powinni poszukać alternatywnej drogi

- mówi podinsp. Wojciech Auguścik z KPP Radomsko.

Najbliższa trasa północ - południe, to droga krajowa nr 1. Trwa tam jednak budowa, ale ruch odbywa się normalnie.

Więcej o:
wypadek bobry wypadek bobry radomsko policja radomsko śmiertelny wypadek bobry
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE