Śmiertelny wypadek na A1 na wysokości Dobryszyc

We wtorek, 1 listopada po godzinie 11:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego na A1. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką a następnie uderzyło w bariery. Samochodem podróżowały 3 osoby narodowości wietnamskiej. Jedna z nich zginęła na miejscu.

Do wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki doszło w miejscowości Ruda (gm. Dobryszyce) na drodze A1 w kierunku na Gdańsk. Z informacji przekazanych nam przez oficera prasowego KP PSP w Radomsku dowiadujemy się, iż osobówką jechały 3 osoby. Niestety, w wyniku zderzenia jedna osoba zginęła na miejscu. To 47-letnia kobieta.

- Kierujący samochodem osobowym volkswagen golf, jadąc w kierunku Gdańska lewym pasem ruchu, z niewyjaśnionych przyczyn nagle zmienił pas ruchu na środkowy, w wyniku czego doszło do zderzenia z ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą. Niestety, w wyniku tego zdarzenia pasażerka pojazdu poniosła śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem osobowym został zabrany do szpitala. Z tego, co udało się ustalić na chwilę obecną, w samochodzie podróżowały osoby narodowości wietnamskiej, natomiast jest utrudniony z nimi kontakt, jeżeli chodzi o komunikację. Trzeba będzie powołać biegłego, aby ustalić pełniejsze dane oraz okoliczności tego zdarzenia – mówi aspirant sztabowy Piotr Barański z KPP w Radomsku.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Śmiertelny wypadek na A1 na wysokości Dobryszyc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE