Śmiertelny wypadek motocyklisty na DK1

Śmiertelny wypadek motocyklisty na DK1 Fot. pixabay.com

Po godzinie 13 na DK-1 w pobliżu miejscowości Kolonia Dobryszyce doszło do śmiertelnego wypadku. Motocyklista zginął na miejscu. Droga jest zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku,  do którego doszło 10 lipca 2019 roku około godz. 13.40. Policjanci ustalili, że na drodze K-1 w miejscowości Kolonia Dobryszyce jadący motocyklem polaris w kierunku Katowic 56-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn najechał na tablice sygnalizujące zwężenie jezdni. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. Ruch na drodze był zablokowany przez kilka godzin.

Droga na 430 km była zablokowana. Policja kierowała objazdem; zjazd z DK1 na DK42 - Radomsko - DK91 - Kamieńsk - DW484 - powrót na DK1. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie dróg. W sezonie letnim wiele dróg jest remontowanych, co wpływa na pogorszenie warunków ruchu. Zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i własnych umiejętności. Jazda „na pamięć" może skończyć się tragicznie.

Więcej o:
wypadek policja radomsko dk 1 wypadek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE