Ślubowanie klas pierwszych w Przedborzu

Ślubowanie klas pierwszych w Przedborzu Fot. Starostwo Powiatowe

W czwartek, 14 listopada w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu, w obecności przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Radomsku, rodziców i nauczycieli, uczniowie pierwszych klas uroczyście ślubowali: godnie reprezentować szkołę, szanować swoich współpracowników i kolegów, zdobywać wiedzę, w sposób rzetelny i uczciwy wypełniać obowiązki ucznia oraz dołożyć wszelkich starań, alby przynależność do społeczności Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu była dla wszystkich powodem do dumy.

Po ślubowaniu odbyła się bogata w występy wokalne oraz recytatorskie, uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych.

Powiat Radomszczański reprezentowali podczas wydarzenia wicestarosta Jakub Jędrzejczak oraz naczelnik Wydziału Edukacji Agnieszka Skura - Garbaciak.

Natomiast 8 listopada ślubowanie złożyli uczniowie klas I logistyki wojskowej w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku. Uczniom pierwszych klas mundurowych został nadany stopień młodszego kadeta. Święto Niepodległości obchodzili również uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku oraz I Liceum Ogólnokształcącym im. F. Fabianiego w Radomsku.

Więcej o tym przeczytasz: Szkolne obchody święta Niepodległości

Czytaj także: Przedszkolaki uczcili święto Niepodległości

Więcej o:
zespół szkół ponadpodstawowych przedbórz zsp przedbórz ślubowanie klas pierwszych przedbórz święto niepodległości w szkole
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE