Sebastian Pierzchalski: W sobotę spotkanie przy szlabanie

Sebastian Pierzchalski: W sobotę spotkanie przy szlabanie Fot. M. Kołaczkowski

Do Radomska powróciła akcja „Biegam, bo lubię lasy”. Radomsko po raz kolejny jako jedyne w województwie jest zaangażowane w ogólnopolską akcję „Trenuj w lesie”.

- Na Suchej Wsi spotykamy się zawsze w każda sobotę. Dzielimy się na dwie grup. Jedna bardziej zaawansowana, a druga początkująca – przypomina Sebastian Pierzchalski z Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko.

Bieganie jest zaraźliwe?

- Jak najbardziej! Jako klub już pozyskaliśmy wielu biegaczy, którzy już teraz startują na zawodach w maratonach i półmaratonach. Zostali i stali się profesjonalnymi biegaczami - dodaje Sebastian Pierzchalski.

KBKS Radomsko zaprasza na Malutkie Run&Bike, sportowe wydarzenie odbędzie się już po raz drugi po wskrzeszeniu wydarzeń w Malutkie Resort z 2013 roku. W tym roku odbędzie się w ostatni weekend czerwca. W tym roku podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się bieg główny na dystansie 12 km, Radomszczańskie MTB dla dzieci i dorosłych, biegi dla dzieci oraz Nordic Walking.

Rozmowa z Sebastianem Pierzchalskim, z Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego w Radomsku w piątek 27 maja, o godzinie 19.45 na portalu Radomsko24.pl.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk sebastian pierzchalski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE