Seans filmowy pod chmurką w parku Solidarności

Seans filmowy pod chmurką w parku Solidarności

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku Miejski Dom Kultury w Radomsku rozpoczął wakacje od kina na leżakach w parku Solidarności. W sobotni letni wieczór licznie przybyli widzowie mogli obejrzeć polską komedię romantyczną „Narzeczony na niby”.

Komedia „Narzeczony na niby” to film w reżyserii Bartosza Prokopowicza, autora m.in. takich filmów jak „Komornik”, „Korowód”, czy „Kochaj i tańcz”.

W „Narzeczony na niby” w głównych rolach występują Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz oraz Piotr Adamczyk. To opowieść o związkowych perypetiach,  w których niewinne kłamstewka mogą prowadzić do nieprzewidzianych zdarzeń.

„Kino na Leżakach” to już siódma edycja realizowana w czasie wakacji w nadmorskich miejscowościach i miastach Centralnej Polski. Ideą otwartych pokazów, które odbywają się w przestrzeni publicznej, jest wyświetlanie filmowych hitów. W tegorocznej edycji zaplanowano w sumie 80 pokazów. W Radomsku kolejny seans w plenerze odbędzie się 27 sierpnia, wyświetlony zostanie film „Serce nie sługa”.

Więcej o:
kino na leżakach radomsko park solidarności kino na leżakach seans filmowy w parku kino plenerowe radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE