S'COOL akcja "Elektryka"

Lubisz horrory? Chciałbyś uczestniczyć w prawdziwym sztachet party? Znasz Radomsko? Fascynujesz się muzyką Chopina? Zapraszamy do obejrzenia filmów nakręconych przez uczniów klasy 3K z... ››

Lubisz horrory? Chciałbyś uczestniczyć w prawdziwym sztachet party? Znasz Radomsko? Fascynujesz się muzyką Chopina? Zapraszamy do obejrzenia filmów nakręconych przez uczniów klasy 3K z Zespołu Szkół Elektryczno - Elektronicznych. Młodzi czekają na głosy - nagrodą główną jest wycieczka dla całej klasy do Paryża lub Berlina.

 

Sami twórcy pytani o inspirację do filmów uśmiechają się i mówią, że tak naprawdę wszystko "urodziło się samo, na poczekaniu". Dodają tylko, że liczą na głosy, na olbrzymie liczby głosów - od każdego i codziennie.

 

Ale o co chodzi?

S'cool akcja to konkurs pod patronatem Orange. Ma na celu rozruszanie polskiej młodzieży w szkołach i pobudzenie ich kreatywności. Jaki ma być tego skutek? - Filmy nakręcone na poszczególne zadania, m. in.: trailer filmu z lekcji, prezentacja miasta i okolic, koncert na byle czym, czy układ choreograficzny. Oczywiście z każdym etapem konkursu zadania się zmieniają, a młodzi bardzo chętnie przystępują do kręcenia filmów.

 

Jak to zrobili?

Złapali za kamerę i pobiegli na korytarz. Tak zwyczajnie. Swoją grupę nazwali "Wełniane Istoty". Tak się zaczęło.

- Praca przebiegała genialnie. Mamy świetnie zoorganizowaną grupę. W dwóch słowach? "Kupa śmiechu"! A przy okazji można coś wygrać. - zdradza jeden z członków ekipy tworzącej filmy, Wojtek Biniek.

- Musieliśmy kręcić kilkakrotnie niektóre sceny, gdyż aktorów napadały niekontrolowane wybuchy śmiechu. Ciekawym jest, że po opublikowaniu tych filmów w sieci, większość nauczycieli do "miszcza" tańca - filmowego Trona Dżawolty - nie zwraca się już po imieniu, tylko mówią do niego - "Miszczu Tron" - śmieje się Wojtek.


To wszystko dzięki sympatycznej atmosferze panującej w szkole. Wszyscy się lubią, wszyscy potrafią się bawić, a nauczyciele lubią się pośmiać. Bo kto nie lubi?

 

Głosy, głosy, głosy

Redakcja Radomsko24.pl zaprasza wszystkich do obejrzenia filmów i do tłumnego głosowania - pomóżmy młodym i kreatywnym!

1. Linki do filmików i instrukcję znajdziesz tutaj lub jeśli wolisz - przejdź bezpośrednio na stronę Wełnianych Istot na s'coolakcji

2. Wybierz jeden z filmików widocznych na miniaturach, obejrzyj i - kliknij na przycisk głosuj

3. Wpisz swój adres email (ten prawdziwy), przepisz kod z obrazka, wyraź zgodę i oddaj głos.

4. Kliknij na link przesłany na Twój adres email.

5. Gotowe! Dziękujemy! :)

 

Głosuj codziennie, bo głosowanie trwa do 23 stycznia do godziny 23:59 !

Wełnianym Istotom życzymy powodzenia i gratulujemy pomysłowości :)

Więcej o:
elektryk scoolakcja filmy głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE