Ruszyły przygotowania do „Extreme Radomsko”

Ruszyły przygotowania do „Extreme Radomsko” Fot. MOSiR

Ruszyły przygotowania do trzeciej edycji ,,EXTREME RADOMSKO 2019”. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku gwarantuje uczestnikom dobrze przygotowaną trasę, która będzie liczyć 10 km. Woda, las i ponad 45 przeszkód, a później piknik militarny dla TASIORA oraz koncerty rockowe. Będzie się działo!

Trzecia edycja Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego „Extreme Radomsko 2019” odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 sierpnia przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku. Rozpoczęcie o godz. 15.00.

Bieg ekstremalny to wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano „najtwardszego zawodnika”. Na trasie uczestnicy znajdą przeszkody, które zweryfikują ich sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną.

Celem biegu jest propagowanie aktywności ruchowej, która wymaga połączenia umiejętności pochodzących z różnych dziedzin aktywności fizycznej, rywalizacji z umiejętnością współpracy, wysiłku fizycznego z dobrą zabawą oraz wsparcie Fundacji „Sprzymierzeni z GROM”. Bieg poświęcony jest weteranom, którzy utracili zdrowie w czasie wykonywania działań bojowych w kraju i poza jego granicami.

Imprezie towarzyszyć będzie piknik militarny, w programie którego znajdują się pokazy Szwadronu 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa, stoisko WKU Tomaszów Mazowiecki oraz Fundacji Sprzymierzeni z Grom oraz koncerty – Marta Zalewska z zespołem i grupa Eddie.

Dla najmłodszych również przewidziano atrakcje, w postaci biegu rekreacyjnego, który wystartuje o godzi. 15.30.

Organizatorzy imprezy: Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Więcej o:
radomsko bieg ekstremalny extreme radomsko 2019 bieg wymysłówek extreme radomsko mosir bieg mosir piknik militarny radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE