Ruszają remonty cząstkowe dróg. Będą utrudnienia!

Ruszają remonty cząstkowe dróg. Będą utrudnienia! Fot. pixabay.com

We wtorek i środę (4 i 5 stycznia 2022 r.) na drogach krajowych nr 12 i 74 prowadzone będą tzw. remonty cząstkowe nawierzchni, co będzie się wiązało z pewnymi ograniczeniami.

Prace będą prowadzone w godzinach 7.00 – 16.00 i zostaną nimi objęte odcinki: Piotrków Trybunalski – Przygłów (DK12) o długości 3 km i nieco ponadkilometrowy odcinek DK 74 w Żarnowie. W czasie prowadzonych robót będą obowiązywały: ruch wahadłowy kierowany ręcznie i ograniczenie prędkości.

Ze względu na fakt, że prace wymagają bezdeszczowej pogody, podany termin, może ulec zmianie.

- Opisane roboty to początek prac, jakie zaplanowano na całym odcinku DK12 od Piotrkowa Trybunalskiego do granicy z województwem mazowieckim (53km) i na DK74 od Sulejowa do granicy woj. Świętokrzyskiego (31,3km). Kolejne prace mają ruszyć po 10 stycznia, o ile pozwoli na to pogoda. Będziemy o tym informowali w kolejnych komunikatach – mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

- Apelujemy o zachowanie ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do oznakowania i poleceń osób kierujących ruchem – dodaje Maciej Zalewski.

Więcej o:
remonty cząstkowe dróg dk 12 dk 74 utrudnienia gddkia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE