Rusza remont sali widowiskowej MDK w Radomsku

Rusza remont sali widowiskowej MDK w Radomsku Fot. arch. redakcji

Jeszcze tylko przez kilka dni można korzystać z sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Wkrótce zostanie ona wyłączona z użytkowania i rozpocznie się jej generalny remont.

Dyrekcja MDK planuje wyłączyć salę z użytku we wtorek, 5 kwietnia 2022 r. Następnie rozpocznie się remont.

- W czasie trwania remontu sali widowiskowej oczywiście nie będzie mogło również funkcjonować kino. Ostatnie przed remontem seanse będą organizowane 4 kwietnia. Na ten dzień przygotowaliśmy specjalną kinową ofertę „Tani poniedziałek” – mówi Krzysztof Zygma, dyrektor MDK w Radomsku.

Ze zmodernizowanej sali widowiskowej a także z kina ponownie będzie można korzystać od października.

Inwestycja obejmie m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko remont sali widowiskowej kino mdk inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE