Roztańczona i rozśpiewana „Majówka w Kinemie” w Radomsku

Fot. R. Sandelewski/ UM Radomsko

Były tańce i śpiewy przy akompaniamencie akordeonu i saksofonu, były dmuchańce i malowanie buziek, a wszystko to na Majówce w Kinemie, na którą zaprosił Urząd Miasta w Radomsku.

Długi weekend majowy dobiegł końca. Na jego pożegnanie Urząd Miasta zorganizował 5 maja Rodzinną Majówkę na terenie Kinemy w Radomsku. Impreza łączyła pokolenia, każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Starsi goście śpiewali i tańczyli przy akompaniamencie saksofonu i akordeonu. Dla dzieci były dmuchańce i malowanie twarzy. Na stoiskach można było kupić coś słodkiego.

- Odkąd miasto przejęło ten teren, organizuje tu co jakiś czas pikniki. Dzisiaj jest to Rodzinna Majówka w Kinemie. Mamy potańcówkę w starym stylu przy akordeonie i saksofonie. Będzie też dyskoteka, którą poprowadzi DJ Helou. Atrakcje dla dzieci to dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buzi. Mamy też gastronomię na słodko. Jak widać, dobra zabawa trwa i mam nadzieję, że takich imprez będzie więcej – mówi Karolina Turowska z Wydziału Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Radomsko majówka Kinema taniec śpiew dmuchańce
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE