Rozpoczęły się Mistrzostwa Wojewódzka Łódzkiego w boksie. Oglądaj live na Facebooku

Rozpoczęły się Mistrzostwa Wojewódzka Łódzkiego w boksie. Oglądaj live na Facebooku Fot. M. Patalan

O godzinie 14.00, w sobotę 6 marca, w hali powiatowej w Radomsku rozpoczęły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w boksie. Bez publiczności, ale za to z transmisją na żywo.

Ponad 80 zawodników z 12 klubów w województwie łódzkim przyjechało dziś do Radomska, aby rywalizować na ringu o tytuł najlepszego pięściarza. Zawody są dwudniowe: dziś o 14 rozpoczęły się eliminacje, a już jutro od godz. 11 rozegrane zostaną finałowe walki.

- Nigdy nie oceniam pochopnie, jakie mamy szanse, wszystko okaże się w walce. Jesteśmy przygotowani na mocne boje, choć przeszkodą może być fakt, że nie boksują nasze najbardziej utytułowane zawodniczki, czyli Kalecińska i Mrozińska. Na pewno jednak damy z siebie wszystko – mówi Robert Sztangreciak, trener radomszczańskiego RSB Nokaut.

Transmisję na żywo obejrzeć można na naszym facebookowym profilu. Portal Radomsko24.pl jest również jednym z patronów medialnych mistrzostw. Patronat honorowy nad imprezą sprawują natomiast starosta powiatu radomszczańskiego Beata Pokora oraz prezydent miasta Radomska Jarosław Ferenc.

Więcej o:
nokaut radomsko szkoła boksu nokaut boks radomsko mistzostwa w boksie w radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE