Rozpoczął się remont przyszłej siedziby SAN w Radomsku

Społeczna Akademia Nauk (wcześniej SWSPiZ) rozpoczęła długo wyczekiwany remont budynku przy ul. Sucharskiego, który odkupiła w styczniu 2010 roku od miasta.

Choć niedawno słychać było o prawdopodobnym zlikwidowaniu filii Społecznej Akademii Nauk w Radomsku – plotki te okazały się nieprawdą. Społeczna Akademia Nauk (wcześniej Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania) rozpoczęła bowiem remont budynku przy ul. Sucharskiego, który odkupiła w styczniu 2010 roku od miasta.


Radna Edyta Sapis prawie 4 lata temu złożyła wniosek dotyczący sprzedaży budynku przy ul. Sucharskiego Społecznej Akademii Nauk bez przetargu. Choć początkowo wywołało to burzę w opozycji, dziś wszyscy są zadowoleni, że szkoła znalazła pieniądze na remont i będzie działać w naszym mieście w dalszym  ciągu.

 

Prace remontowe w budynku przy ul. Sucharskiego już się rozpoczęły, a przetarg na ich wykonanie wygrało radomszczańskie SKB. Firma zajmie się ociepleniem ścian wewnętrznych, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz modernizacją źródła ciepła. Zanim prace się skończą – a planowane jest to na listopad tego roku – SAN będzie funkcjonować jak dotychczas, czyli w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych, z którym podpisała umowę o wynajmu pomieszczeń.

Więcej o:
społeczna akademia nauk studia w radomsku budynek przy sucharskiego
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE