Rozbłysły świąteczne iluminacje w Radomsku

Rozpoczęło się montowanie świątecznej iluminacji na ulicach miasta.

Rozpoczęło się montowanie świątecznej iluminacji na ulicach miasta.

W połowie grudnia tysiące małych lampek rozświetli Radomsko. W tym roku dodatkowo zabłyśnie ul. Reymonta. Ponadto na Placu 3 Maja zamontowana zostanie fontanna ledowa oraz napis "Wesołych Świat".

Od dwóch lat miasto wymienia elementy żarówkowe na energooszczędne światła typu led – pojawiły się już one m.in. na placu 3 Maja, na ul. Reymonta na odcinku od Ratusza do ul. Warszyca, na ul. Narutowicza na odcinku od ul. Kościuszki do Ratusza oraz przy Pomniku Konstytucji 3 Maja, jako lodowe tuby przyozdabiające drzewa.

Na tym nie koniec. Tradycyjnie już świąteczne lampki pojawią się także na latarniach ulicznych przy następujących ulicach: ul. Przedborska, Narutowicza, ul. Reymonta, ul. Kościuszki, ul. Żeromskiego, ul. Warszyca, Alejach Jana Pawła II, Plac 3-go Maja, przy Urzędzie Miasta i Rondzie Ofiar Zbrodni Katyńskiej, Tysiąclecia. Ponadto na drzewach w centrum miasta, przy ul. Tysiąclecia i za Miejskim Domem Kultury pojawią się kurtyny świetlne.

Prace związane z montażem rozpoczęto 4 grudnia. Pierwsze światełka zabłysły w mikołajki, pozostałe elementy będą systematycznie uruchamiane.

info: UM Radomsko

Więcej o:
iluminacja święta oświetlenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE