Rowery Trek - markowe rowery elektryczne

Rowery Trek - markowe rowery elektryczne Fot. Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Kolarstwo to jedna z częściej wybieranych pasji lub rekreacji. Jako środek transportu coraz częściej wybieramy rowery. Zwłaszcza po zatłoczonych miastach, które z roku na rok są coraz bardziej zanieczyszczone, warto przemieszczać się za pomocą dwukołowca. Pozwoli nam to ominąć korki lub przepchane metra, autobusy i tramwaje. Z drugiej strony, sport to zdrowie, więc zrobimy przysługę nie tylko naszej planecie, ale również sobie. Długie wycieczki na naszych jednośladach zamienią się w czystą przyjemność z rowerami firmy Trek. Podróżując po bezdrożach, wsiach lub miasteczkach odkryjemy nieznane nam dotąd miejsca, o których nie mieliśmy pojęcia, że istnieją. Trek zajmuje się produkcją rowerów od bardzo dawna. Jest to jedna z pierwszych marek premium produkujących rowery w Stanach Zjednoczonych.

Historia marki Trek

Cofnijmy się do roku 1975. To wtedy dwóch mężczyzn siadło i przy paru piwach założyło firmę TREK. Męskie grono, czyli Dick Burke oraz Bevil Hogg postanowili produkować rowery wysokiej klasy. Nikt w Stanach wcześniej tego nie robił. Tylko w Europie w tamtych czasach były wysokiej klasy jednoślady. Był to więc strzał w dziesiątkę. Parę miesięcy później zaczęto rozwijać produkcję stylowych rowerów w stodole w południowym Wisconsin. W pierwszym roku istnienia firmy zaledwie pięciu pracowników wyprodukowało 904 ramy turystyczne. Stalowe, nitowane oraz lutowane srebrem. Każdy spaw i wzór przełamywał wtedy stereotyp, że wartościowe rowery muszą pochodzić z Europy. Trek miał za zadanie odmienić sposób myślenia wielu Amerykanów. I tak się stało, dziś Trek ma siedzibę w o wiele większym obiekcie i produkuje rowery na skalę światową. W przeciągu 40 kolejnych lat firma rozwinęła technologie rowerowe szybciej, niż w poprzednich czterystu. Trek dalej zostaje na czele w tej dziedzinie i wciąż wymyśla coraz to lepsze, innowacyjne usprawnienia. Dziś możemy z łatwością zaopatrzyć się w rowery firmy Trek. Gdańsk i Warszawa to miasta, w których znajdziemy sklepy sieci Bikesalon, w których nie braknie asortymentu tej ekskluzywnej firmy.

Rowery elektryczne jako drugi samochód

Nie powinien zaskoczyć nas fakt, że Trek zajmuje się również produkcją rowerów napędzanych elektrycznie. Wysokiej jakości komponenty, przemyślane konstrukcje oraz stylowe wzory to tylko część zalet tych rowerów. Pojemne akumulatory sprawią, że na tych rowerach będziemy mogli pojechać dosłownie wszędzie. Geometrie przystosowane do różnych zastosowań indywidualnych modeli pozwoli na długotrwałe używanie roweru, który posłuży nam przez wiele sezonów. Bikesalon to sklep, w którym profesjonalna obsługa z chęcią pomoże nam w zakupie roweru Trek. Damskie lub męskie modele, w zależności od naszych potrzeb, znajdą się w tych sklepach. Jeżeli interesuje nas zakup roweru Trek przez internet to warto odwiedzić stronę bikesalon.pl. Szczegółowe opisy, spis komponentów, osprzętu oraz zastosowania danego modelu z łatwością pomoże nam w zakupie roweru online. Elektryczne rowery górskie wysokiej klasy wyposażone w napęd elektryczny Bosch dostarczą nam wystarczającej adrenaliny i niezapomnianych wrażeń podczas górskich szaleństw. Po zróżnicowanym terenie podróż ułatwi nam pełna amortyzacja roweru, która sprawdzi się na największych wybojach, a jednocześnie nie odbierze wydajności podczas treningów.

Rowery firmy Trek to doskonały wybór dla miłośników górskich eskapad, miejskich podróży do pracy lub zwyczajnych rekreacyjnych wycieczek. Rowery wyposażone w najwyższej klasy komponenty pozwolą nam jechać w spokoju, nie martwiąc się o usterkę na trasie. Rowery elektryczne to może być świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy boją się, że ze swoją kondycją nie będą w stanie doganiać swoich przyjaciół na trasie. Sprawdzą się również w miejskich warunkach, kiedy potrzebujemy szybko gdzieś dojechać omijając korki. W ten sposób dojedziemy na miejsce mniej sfrustrowani, ale również bez najmniejszej kropli potu na naszym czole.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:
Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE