Rowerem na czas na Górę Kamieńską. Najszybszy zawodnik wjechał w 7:42!

O ile nas pamięć nie myli takich zawodów w powiecie radomszczańskim jeszcze nie było. A polegały na wjechaniu na Górę Kamieńską rowerem na czas. Trasa to 3 kilometry.

Na pomysł organizacji wpadli w KBKS Radomsko. Zapisy wystartowały kilka tygodni temu. Lista startowa się zapełniła błyskawicznie i w dniu zawodów nazwanych Uphill Kamieńsk stanęło 60 zawodników.

Na mecie uczestników czekał piękny widok z tarasu widokowego. Dla każdego kto ukończył wyzwanie był dyplom i medal a dla najlepszych zawodników pamiątkowe puchary.

Najszybciej trasę pokonał Michał Bareła z Radomska z czasem 7:42. Na drugim miejscu wjechał Bartosz Falana ze Zduńskiej Woli - 8:10 a trzeci był Maciej Stano z Łasku - 8:19

KBKS Radomsko otrzymał na organizację zawodów dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w wysokości 9 142 zł (całkowity koszt to 11 542 zł).

31 sierpnia zapraszamy do obejrzenia na naszym portalu reportażu z zawodów.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!