Rodzinna Majówka w Malutkie Resort

Codzienne grillowanie, atrakcje dla dzieci, mini targi ślubne czy wystawa zabytkowych samochodów - te atrakcje i wiele więcej czekają na radomszczan w dniach 1 - 4 maja.

Codzienne grillowanie, atrakcje dla dzieci, mini targi ślubne czy wystawa zabytkowych samochodów - te atrakcje i wiele więcej czekają na radomszczan w dniach 1 - 4 maja.

Rodzinną Majówkę organizuje Malutkie Resort. Codziennie od 12.00 na terenie ośrodka odbywać się będzie wielkie grillowanie, a na najmłodszych czekać będą dmuchane zjeżdżalnie i zamek do skakania, a także aquazorbing, eurobungee czy malowanie twarzy i zabawy z clownem. W programie odbędą się również pokazy straży pożarnej oraz animacje z trenerem gry w tenisa.

 

Całe rodziny będą mogły wziąć udział w konkursach i zabawach takich jak wyścigi w workach, przeciąganie liny, konkurs spacer kelnera, rozpoznawanie potraw, rzut ringo, rodzinne zawody badminton,  zawody sportowe.

 

Również przez cały weekend na terenie Malutkie Resort oglądać będzie można wystawę zabytkowych samochodów, udostępnionych przez firmę Krokowicz.

 

Dodatkowo 4 maja odbędzie się kolejna edycja Akademii Małego Smakosza, podczas ktorej dzieci będą grillować, a taże Mini Targi ślubne, na których zaprezenuje się 30 wystawcow z branży ślubnej - w tym zespoły weselne.

 

Oprócz tych wszystkich atrakcji odwiedzający będą mogli skorzystać także ze stałych atrakcji oferowanych przez Malutkie Resort, którymi są gokarty, park linowy, wycieczki po stadninie i mini zoo z przewodnikiem, oprowadzanki konne dla dzieci, naua jazdy konnej i strzelnica.

 

Radomszczanie dojeżdżający podczas majówki do Malutkie Resort będą mogli skorzystać z bezplatnego dojazu MPK Radomsko.

Więcej o:
malutkie resort majowka pojazdy zabytkowe
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE