Robot dba o czystość w Szpitalu Powiatowym w Radomsku

Robot dba o czystość w Szpitalu Powiatowym w Radomsku Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

Utrzymanie reżimu sanitarnego w czasie epidemii, nawet w chwili gdy ta wydaje się być tymczasowo wygaszona, jest kluczowym wyzwaniem dla Szpitala Powiatowego w Radomsku. Dlatego wprowadzono do szpitala robota do dezynfekcji.

Możliwość wykonywania zabiegów operacyjnych oraz leczenie innych schorzeń niż Covid-19 nie poczeka na zakończenie epidemii. Dlatego do Szpitala Powiatowego w Radomsku wprowadzono robota do dezynfekcji. Praca robota zwiększy bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu medycznego. UVD Robot niweluje skupiska patogenów dzięki promieniowaniu UV-C i jest skuteczny w przeciwdziałaniu rozpowszechniania się Covid-19.

Technologia UVD Robota jest procesem fizycznym, polegającym na emisji promieni UV-C. Nie wymaga użycia chemicznych środków dezynfekujących, jest bezpieczna dla personelu szpitala. Użycie robota nie wymaga zaangażowania personelu, transportu i przechowywania jakichkolwiek toksycznych, niebezpiecznych lub żrących chemikaliów do dezynfekcji. Personel sprzątający obsługuje robota zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a proces rozpoczyna się na zewnątrz dezynfekowanego pomieszczenia.

Robot został już zainstalowany na Centralnym Bloku Operacyjnym. Wszystkie pomieszczenia zostały zmapowane a personel przeszedł stosowne szkolenia.

Informacja: Szpital Powiatowy w Radomsku

Więcej o:
Robot Radomsko Szpital Robot Szpital Radomsko Robot sprząta w szpitalu w Radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE