Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
RKS rozgromił Wartę Działoszyn - Radomsko24.pl

RKS rozgromił Wartę Działoszyn

Drużyna RKS Radomsko do dorobku ligowego dopisuje trzy punkty. W sobotę 20 października radomszczanie, w 13. kolejce IV ligi, pokonują w Działoszynie miejscową Wartę 1:5 (0:2).

Graczem spotkania został Krystian Wojtczak, który strzelił dwie bramki. Było to w 37. minucie oraz z karnego w 45. minucie spotkania. Po jednej dołożyli Adrian Pluta (z rzutu wolnego w 58. min.), Paweł Baraniak (58. min.) i Adam Saktura (74. min). Jedyna bramka dla gospodarzy padła przed końcem drugiej połowy. Jej autorem był Grzegorz Sośniak. Warta od 55 minuty grała w dziesiątkę.

Warta: Łatka – Ocimek cz, Bartoszek (75′ Pałyga), Lisowski, Zawieja (75′ Sośniak) – Korbela, Marchewka, Jardel Cruz, Porochnicki (65′ Krysiak) – Stolarczyk, Boras (65′ Bąkowicz)

RKS: Baranowski – Pluta, Klepczyński, Sadziński (60′ Michnicki), Baraniak (82′ Balcerzak) – Lewacki (78′ Perliński), Michalak, Tall (75′ Gloc), Wojtczak (65′ Banasiak) – Jura (75′ Kowalski), Saktura.