RKS Radomsko zremisował w Buczku

RKS Radomsko zremisował w Buczku Fot. RKS Radomsko

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 5. kolejki IV ligi pomiędzy Orkanem Buczek i RKS Radomsko. Dla zespołu trenera Sławomira Majaka to pierwszy remis w tym sezonie.

Mecz w Buczku rozegrano w sobotę 2 września. Remis sprawił, że radomszczanie spadli w tabeli na 5. miejsce.

- Pierwszy bezbramkowy remis w tym sezonie za nami. Duża w tym rola bramkarza gospodarzy oraz braku szczęścia przy naszym wykończeniu. Swoje sytuację mieli Bartosz Machaj czy Wiktor Płaneta. Punkt zabieramy do Radomska. Chłopcy już przy najbliższej okazji będą chcieli pokazać się w pełnej okazałości. Warto odnotować kolejne minuty w seniorskiej piłce Mateusza Michalskiego – powiedział tuż po spotkaniu naszemu portalowi Bartłomiej Mazur, prezes RKS.

Skład RKS: M. Zelensky – P. Bańczyk (M. Michalski), O. Siuda, K. Cnotalski, L. Giovani, K. Misztalski (A. Polujanski), D. Flaszka, J. Molis, B. Machaj M. Gołda, W. Płaneta

Przed żółto-niebieskimi intensywny tydzień. Drużna zagra dwa spotkania.

- Serdecznie zapraszam w środę 6 września o godz. 17.00 na Brzeźnicką 26, gdzie będziemy rywalizować z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W sobotę 9 września, podopieczni trenera Sławomira Majaka jadą do Piotrkowa Trybunalskiego, aby ograć miejscowy PKS. Kibice którzy jeżdżą za klubem to „dwunasty zawodnik” z prawdziwego zdarzenia, więc nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć do zobaczenia na meczu - dodał prezes.

Przegrał drugi zespół RKS Radomsko występujący w klasie B. W inauguracyjnym spotkaniu uległ KS Gorcholice Bełchatów 3:0. W niedzidelę 10 września rezerwy podjemą na boisku na ul. Kościszki 3 drużynę Ruchu Chrzanowice. Pierwszy gwizdek o 17.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE