RKS Radomsko wywozi cenne punkty ze Strykowa

RKS Radomsko wywozi cenne punkty ze Strykowa Fot. K. Górnik/RKS Radomsko

RKS Radomsko odniósł ważne zwycięstwo, pokonując Zjednoczonych Stryków na ich własnym boisku. Mecz, który odbył się 26 października w ramach 14. kolejki umocnił drużynę na drugim miejscu w tabeli IV ligi.

Do przerwy radomszczanie prowadzli już 2:0 po bramkach Lucasa (33. min.) i Bartosza Trawińskiego (37. min.). Bramkę dla gospodarzy drugiej połowie w 55. min. zdobył Adrian Marcioch. Bramkę strzelili też gracze RKS. W 78. min. gola zdobył Stanisław Domaniecki.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść RKS Radomsko, co oznaczało dodanie cennych trzech punktów w ligowej tabeli. Punkty ważne, gdyż swój mecz wygrał trzeci w tabeli AKS SMS Łódź ze Startem Brzeziny 2:1. Wygrał też Widzew II Łódź. Lider tabeli pokonał na wyjeździe Zryw Wygodę 5:1. Czwarta w tabeli Omega Kleszczów zremisowała z ŁKS III Łódź 1:1.

Wyjściowa jedenastka RKS: D. Niźnik - B. Chłód, J. Szczepaniak, B. Trawiński, B. Machaj, J. Góralczyk, D. Warnecki, V. Ferreira, D. Flaszka, P. Juchnik, L. Giovani

2 listopada, RKS na własnym obiekcie podejmie przedostatni zespół w stawce Orła Nieborów.