RKS Radomsko rusza z karnetową ofensywą!

Już po raz drugi klub piłkarski RKS Radomsko, rozpoczyna sprzedaż karnetów na swoje mecze. Spotkania w III lidze piłkarskiej będzie można obejrzeć już za 60 złotych. Posiadanie karnetu to nie tylko przywileje, ale też olbrzymie wsparcie finansowe dla klubu. M.in. o tym, ale i też podsumowanie minionego sezonu i planów na przyszłość, było tematem na konferencji prasowej 24 czerwca w siedzibie RKS Radomsko.

Miniony 2018/2019 sezon oraz plany na przyszłość zaprezentował prezes RKS Radomsko, Radosław Pawelec.

- Przez te dwa lata w klubie dużo się działo. W dosyć trudnym momencie klub przejęliśmy, bo po spadku z czwartej ligi musieliśmy całe struktury odbudować, od strony piłkarskiej i funkcjonowania klubu. Udało się nam to. Z ważniejszych rzeczy, które wydarzyły się w klubie, to powstanie Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko, która prężnie się rozwija. Przy klubie powstał Club Biznesu, który skupia firmy i osoby, które wspierają klub. Za co bardzo im dziękujemy. Klub oprócz działań sportowych, bierze również udział w akcjach charytatywnych. W planach na ten sezon jest zbudowanie takiej drużyny, która nie byłaby dostarczycielem punktów, ale zadomowiła się w czubie tabeli. Chcemy na te najbliższe dwa lata ustabilizować klub na tyle silnie, żeby myśleć o awansie do drugiej ligi.

Gdy pół roku temu klub sprzedał ponad 300 karnetów, piłkarska Polska patrzyła z niedowierzaniem. Jeszcze nikomu na piątym poziomie rozgrywkowym się to nie udało. Teraz RKS gra już w 3. lidze i ma większe ambicje. Wszyscy liczą, że licznik nie zatrzyma się nawet na pół tysiącu sprzedanych wejściówek.

Według nowego cennika jednorazowy bilet wstępu będzie kosztował 15 zł, to średnia kwota obowiązująca w III lidze. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup karnetu cena za pojedynczy mecz spadnie o połowę.

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim przy ulicy Brzeźnickiej od godziny 10 do 15 będzie można nabyć karnety w promocyjnej cenie, trzeba tylko przynieść ze sobą karnet z poprzedniej rundy. Przy dziewięciu rozegranych w tej rundzie meczach domowych cena wyniesie 7,70 za mecz. W rolę sprzedawców wcielą się piłkarze pierwszej drużyny. Od poniedziałku do piątku w stałych cenach będzie je można kupić w Sekretariacie Klubu przy ulicy Kościuszki 3.

Ticket Day, czyli masowe kupowanie karnetów jest organizowane w Radomsku już po raz drugi, w Polsce cieszy się ogromną popularnością. W tym sezonie do sprzedaży trafią specjalne karnety PRIORYTETOWE. Są one odpowiedzią na prośby kibiców z trybuny A. Dzięki wejściówce kosztującej 150 zł będzie można uniknąć kolejek, (ponieważ do dyspozycji tych fanów będzie dodatkowe wejście) a także zająć swoje ulubione miejsce pod dachem. Miejsce będzie zarezerwowane na całą rundę.

Władze klubu apelują by do kwestii karnetów podejść jak do cegiełki na rozwój Akademii Młodego Piłkarza. Firmy zainteresowane kupnem karnetów dla swoich pracowników proszone są o kontakt z RKS Biznes Club pod numerem 884 860 960. Na zamówienia grupowe obowiązują zniżki.

Więcej o:
rks radomsko karnety na mecze rks radomsko ticket day rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE