RKS Radomsko rozbił w Łodzi AKS SMS

RKS Radomsko rozbił w Łodzi AKS SMS Fot. arch. redakcji

RKS Radomsko wygrywa drugi mecz w rundzie wiosennej IV ligi. 25 marca radomszczanie wygrali w Łodzi z miejscowym AKS SMS 5:2.

Po pierwszej połowie RKS prowadził już 4:0. Do bramki trafili: Bartosz Machaj (2. min.) po dobitce z rzutu karnego, Juliusz Molis (22. min.), Dawid Flaszka (36. min.) i Szymon Kożecki (41. min.). W drugiej połowie gola zdobywa Juliusz Molis (72. min.). Trafienia dla AKS SMS notują w Patryk Pietrasiak i Emil Rulewicz.

RKS Radomsko mecz kończył w dziesiątkę. W 79. min. czerwoną kartkę obejrzał Jakub Załucki z RKS i będzie pauzował w następnym spotkaniu. 1 kwietnia o 16.00 żółto-niebiescy podejmują Sokoła Aleksandrów.

RKS Radomsko: B. Nikołaj – J. Załucki, K. Kokoszczyk, Sz. Kożecki, J. Molis, W. Śmigielski, B. Machaj, D. Flaszka, K. Kolasa, M. Włodarek, St. Domaniecki