RKS Radomsko remisuje w Zambrowie - Radomsko24.pl

RKS Radomsko remisuje w Zambrowie

RKS Radomsko remisuje w Zambrowie Fot. screen/YT

Z trudem przychodzi zdobywanie punktów na wiosnę drużynie RKS Radomsko. W sobotnim (10 kwietnia) spotkaniu w grupie spadkowej w III lidze, gracze z Radomska zremisowali na wyjeździe z Olimpią Zambrów 1:1 (0:1).

RKS posiadał w pierwszej połowie sporą przewagę, lecz grał nieskutecznie. Bramkę w 43. min. dla RKS Radomsko zdobył Mateusz Szela. Była to najładniejsza bramka - naszym zdaniem - jaką zdobyli piłkarze RKS w wiosennych rozgrywkach. Po aucie, piłka powędrowała w pole karne gospodarzy. Obrońca wybija piłkę zza pole karne, wprost pod nogi Matusza Szeli, a ten z odległości ok. 18 metrów, przepięknym strzałem, zdobywa bramkę dla żółto-niebieskich. Wyrównanie dla miejscowych przyszło w pierwszych sekundach drugiej połowy. Trafienie notuje Przemysław Jastrzębski.

Olimpia Zambrów – RKS Radomsko 1:1 (0:1)
46′ P. Jastrzębski      43′ M. Szela

Wyjściowa jedenastka Olimpia Zambrów: Tadul - Wasiak, Ciborowski, Zalewski, Paczkowski, Jastrzębski, Monir, Gołaszewski, Kraska, Bruno, Łydkowski
RKS Radomsko: Podleśny - Kruppa, Głowiński (69′ Machaj), Szela (83′ Kasperczyk), Babul, Basiuk, Augustyn, Ziółkowski, Kolasa (46′ Miśkowiec), Pawłowski (59′ Bocian), Śmigielski

Drużyna z Radomska w pięciu wiosennych meczach zdobyła tylko 5. punktów i z dorobkiem 30 oczek zajmuje 13. miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem będzie na własnym boisku Ruch Wysokie Mazowieckie, który jedną nogą jest już w IV lidze.