RKS Radomsko remisuje w Kutnie - Radomsko24.pl

RKS Radomsko remisuje w Kutnie

RKS Radomsko remisuje w Kutnie Fot. RKS Radomsko

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 4. kolejki III ligi, pomiędzy KS Kutno a RKS Radomsko. Mecz rozegrano 29 sierpnia w Kutnie.

- Przez 90 minut kibice oglądali dość wyrównane spotkanie, nie brakowało męskiej walki zarówno w środku pola, jak i pod polem karnym. Mimo sytuacji z obu stron kibice niestety nie obejrzeli żadnej bramki i ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0 – opisuje krótko przebieg spotkania, serwis panoramakutna.pl.

Drużyna RKS Radomsko kończyła mecz w dziesiątkę. W 88. minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Adrian Klepacz. To już drugie spotkanie z rzędu, w którym ten zawodnik opuszcza murawę za kartki. Poprzednio było to w spotkaniu z Unią Skierniewice (23 sierpnia)

KS Sand Bus Kutno – RKS Radomsko 0:0

KS Sand Bus: Sokołowicz – Sadziński, Kamil Kowalczyk, Maciej Kowalczyk, Wielgus – Rokosz, Kasperkiewicz, Dąbrowski (60′ Kacela), Kralkowski, Ostrowski – Bujalski (60′ Dynel), Marcioch (75′ Szczepański)

RKS Radomsko: Krupa – Stefańczyk, Kwincer, Klepacz, Balcerzyk – Bocian, Kolasa, Woźniak (70′ Warczyk), Babul, Niedzielski (72′ Rozwandowicz) – Kraska

Po tym spotkaniu drużyna RKS Radomsko zajmuje 19. miejsce w tabeli,z dorobkiem 3 punktów. Tabelę otwiera Legia II Warszawa. W następnej kolejce na własnym stadionie żółto-niebiescy podejmują Olimpię Zambrów (6 września, godz. 16.00).

Legia II Warszawa – GLKS Wikielec 6:1

rks radomsko kibice rks radomsko rks puchar polski puchar polski rks radomsko ks kutno