RKS Radomsko pokonany przed własną publicznością

RKS Radomsko pokonany przed własną publicznością

W sobotę 20 sierpnia na mecz 4. kolejki IV ligi do Radomska przyjechała drużyna AKS SMS Łódź, która jako beniaminek w rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze.

Przed sobotnim spotkaniem obie drużyny na koncie zgromadziły po 7 punktów (dwa zwycięstwa i remis). RKS zajmował trzecie miejsce, goście byli na czwartej pozycji. W zespole z Łodzi występuje kilku piłkarzy, którzy w przeszłości grali w Radomsku: Maciej Humerski, Artur Gieraga, Paweł Zawistowski czy Sebastian Miśkowiec. Zapowiadało się zatem ciekawe spotkanie.

Na pierwszą bramkę kibice nie musieli długo czekać. Już w 5. min. w polu karnym gospodarzy piłkę do własnej sitaki skierował zawodnik RKS i goście objęli prowadzenie. Szybko zdobyta bramka ustawiła całe spotkanie. W dalszej części gry jedna i druga drużyna stworzyła kilka okazji do zdobycia bramki. Najlepsza dla radomszczan nadarzyła się w pierwszej połowie, po sporym zamieszaniu pod bramką Humerskiego, gdzie strzelał Krystian Białas, a piłkę na linii bramkowej zatrzymał golkiper AKS SMS (sytuacja do zobaczenia w naszym materiale wideo). Więcej goli w tym spotkaniu nie było i RKS Radomsko zanotował pierwszą porażkę w tym sezonie i spadł na czwarte miejsce w tabeli.

RKS Radomsko: D. Niźnik – K. Kokoszczyk, K. Białas, Sz. Kożecki, J. Molis, M. Gołda, B. Machaj, Ł. Bocian, K. Kolasa, M. Włodarek, St. Domaniecki

AKS SMS Łódź: M. Humerski – A. Gieraga, D. Witkowski, P. Pietrasiak, P. Zawistowski, K. Piotrowski, P. Chomicz, O. Korobka, S. Miśkowiec, K. Kolski, K. Dunicz

W 5. kolejce żółto-niebiescy udają się na mecz ze spadkowiczem z III ligi Sokołem Aleksandrów Łódzki. Z kolei 30 sierpnia zawodnicy trenera Pawła Ściebury zmierzą się w I rundzie Pucharu Polski z Radomiakiem Radom.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE