RKS Radomsko nie dał szans Zjednoczonym Stryków - Radomsko24.pl

RKS Radomsko nie dał szans Zjednoczonym Stryków

W spotkaniu 13. kolejki IV ligi RKS Radomsko pokonał (w sobotę 8 października) Zjednoczonych Stryków 3:2.

Na pierwszą bramkę nieliczni kibice, którzy przybyli na stadion przy Brzeźnickiej 26 musieli czekać do 20 minuty. W zamieszaniu pod polem karnym piłkę do siatki skierował Michał Włodarek. W 40. min. na 2:0 dla gospodarzy, podwyższa po pięknym strzale zza pola karnego Bartosz Machaj. Chwilę później bramkę kontaktową zdobywają goście, a jej strzelcem został Kamil Cupriak.

Po zmianie stron w 46. min. na listę strzelców RKS wpisuje się Juliusz Molis i było 3:1 dla miejscowych. Drugą bramkę (Patryk Miarka) goście zdobywają na trzy minuty przed końcem meczu i spotkanie zakończyło się ostatecznie 3:2 dla radomszczan.

RKS Radomsko: D. Niźnik – K. Kolasa, J. Załucki, W. Śmiegielski, M. Włodarek, K. Kokoszczyk, B. Machaj, S. Domaniecki. I. Górniak, J. Molis, M. Gołda
Zjednoczeni Stryków: H. Polit – J. Gawrych, M. Drogosz, M. Maschera, K. Cupriak, M. Zimoń, K. Jakubowski, P. Miarka, K. Bełdziński, M. Kuśmierczyk, Sz. Młynarczyk

Po 13. kolejkach RKS Radomsko zajmuje 8. miejsce w tabeli IV ligi w grupie łódzkiej. W następnym meczu żółto-niebiescy zagrają na wyjeździe z przedostatnim w tabeli WKS Wieluń.

rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko zjednoczeni stryków