RKS Mechanik Radomsko przed rundą wiosenną

Z nadzieją uzyskania jak najlepszego sportowego wyniku, przystępują do rudny wiosennej IV ligi, piłkarze, sztab szkoleniowy i zarząd RKS Mechanika Radomsko.

Po rundzie jesiennej podopieczni trenera Dominika Bednarczyka, zajmują 19. miejsce w czwartoligowej tabeli. Wyprzedzają jedynie drużynę Polonii Piotrków Trybunalski. Radomszczańska drużyna na swoim koncie zgromadziła 18 punktów. W dorobku ma 25 strzelonych bramek i 34 stracone.

W pierwszym spotkaniu rudny wiosennej drużyna RKS, pojedzie na spotkanie do Zelowa, aby zmierzyć się z tamtejszym Włókniarzem. Jesienią w Radomsku górą byli zelowianie wygrywając 0:2.

- Już w najbliższy weekend zaczyna się to, na co czekamy wszyscy, czyli upragniona liga. Najważniejsze mecze zaczynamy od soboty. Wracamy z nastawieniem, by gonić w tabeli przeciwników. Jesteśmy pełni optymizmu po tym dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym. Naszym celem jest jak najlepszy wynik, a co za tym idzie jak najlepsze miejsce w ligowej tabeli. Z zespołu odszedł jedynie Kamil Kasztelan. W okresie zimowym pozyskaliśmy zawodnika ofensywnego z Ukrainy Oleksandra Boiko – powiedział portalowi Radomsko24.pl Robert Koniarski, prezes RKS Mechanik Radomsko.

Nowość. Mecze rundy wiosennej na stadionie w Radomsku, poprowadzi Maciej Sztompka, który ukończył kurs spikera zawodów III ligi oraz klas niższych PZPN.

Kadra RKS Mechanik Radomsko, runda wiosenna IV ligi sezonu 2016/17:

Wiktor Majewski, Łukasz Perliński, Igor Gierasimiuk, Kamil Nowak, Przemysław Rudak, Rafał Dawid, Marek Michalski, Przemysław Socik, Oleksandr Boiko, Piotr Szymczak, Krystian Szewczyk, Mariusz Kolba, Kamil Pisarek, Krystian Piasecki, Kacper Zieliński, Marcin Lewacki, Kamil Oleśkiewicz. Mateusz Jarosiński, Piotr Dula, Jakub Tazbir, Sergiej Kuzniecov, Sebastian Smolarek,  Przemysław Krawczykowski.

Przybyli: Oleksandr Boiko i Sergiej Kuzniecov (Ukraina)
Ubyli: Kamil Kasztelan

Prezes klubu: Robert Koniarski
Trener: Dominik Bednarczyk
Kierownik klubu: Błażej Olejnikowski

Program 20. kolejki, 11-12 marca:

Włókniarz Zelów - Mechanik Radomsko, 11 marca godz. 15.00.
GKS II Bełchatów - Unia Skierniewice   
Omega Kleszczów - KS Kutno   
KS Paradyż - Ceramika Opoczno              
Zawisza Rzgów - LKS Kwiatkowice          
Polonia Piotrków Trybunalski - Zjednoczeni Bełchatów               
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta             
Warta Działoszyn - Pilica Przedbórz       
Ner Poddębice - Andrespolia Wiśniowa Góra   

Więcej o:
rks klub rks radomsko mechanik radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE