RKS już nie Mechanik. Powraca RKS Radomsko

 RKS już nie Mechanik. Powraca RKS Radomsko

4 lipca, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze stowarzyszenia sportowego RKS UKS ZSP nr 1 Mechanik Radomsko.

Jedną z ważniejszych zmian dotyczącą funkcjonowania klubu jest zmiana nazwy, która stała się faktem. W nadchodzącym sezonie miasto Radomsko w rozgrywkach piłki nożnej na poziomie seniorów i juniorów będzie reprezentować klub Radomszczański Kolektyw Sportowy RKS Radomsko,  którego nazwa skrócona i powszechnie używana będzie brzmieć RKS RADOMSKO. Zmianie ulegnie też siedziba klubu, po zakończeniu remontu RKS przeniesie się do budynku zarządzanego przez MOSiR przy ulicy Kościuszki 3.

- Nowe władze klubu pragną podziękować za dotychczasową pracę ustępującym działaczom oraz wyrazić chęć współpracy z każdym, komu leży na sercu dobro radomszczańskiego futbolu. Jednocześnie zapewniamy żółto-niebieskich kibiców, że zarząd klubu zrobi wszystko by skład drużyny na sezon 2017/2018 pozwolił na walkę o awans do IV ligi – informuje zarząd klubu.

Ponadto, Członkowie stowarzyszenia pozytywnie zaopiniowali sprawozdania zarządu za lata 2016-2017. Podczas zebrania jednogłośnie na trzyletnią kadencję wybrano także nowe władze klubu.

Zarząd tworzą:
Radosław Pawelec – Prezes  Zarządu
Piotr Nagaduś  - Wiceprezes
Jacek Porzeżyński  - Sekretarz
Jakub Mielczarek - Członek Zarządu
Fabian Krawczykowski - Członek Zarządu
Michał Gonera  - Członek Zarządu
Grzegorz Dróżdż  - Członek Zarządu

oraz Komisji Rewizyjnej:

Tomasz Zatorski - Przewodniczący
Przemysław Suder  - Sekretarz
Karol Chamara  - Członek komisji

Pierwszy trening zespołu odbędzie się w poniedziałek 10.07.2017 r. o godzinie 18.00 na stadionie miejskim przy ulicy Brzeźnickiej 26.

Więcej o:
rks rks radomsko kibice kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE