RIPH zaprasza na warsztaty i spotkanie

RIPH zaprasza na warsztaty i spotkanie

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku zaprasza na październikowe warsztaty i spotkanie.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku zaprasza na  spotkanie z przedstawicielem ŁSSE poświęcone projektowi StrefaRozwoYOU i bonom na usługi rozwojowe. Spotkanie odbędzie się 12 października 2017 r. o godzinie 9.30 w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku przy ul. Kościuszki 6 w sali 218.

Organizatorzy podkreślają, że niewykluczony jest udział przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którzy zaprezentują uczestnikom spotkania zasady funkcjonowania oraz korzyści wynikające z Bazy Usług Rozwojowych. Rejestracji na to spotkanie można dokonać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie RIPH w Radomsku: https://goo.gl/yJE5ZH

Tego samego dnia tj. 12 października o godz. 11.00 zaplanowano także prezentację dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej dotyczącą narzędzi portalu biznes.gov.pl i warsztatów z jego obsługi.

Program warsztatu:
1. Portal biznes.gov.pl wsparciem dla przedsiębiorcy:
- poradniki przedsiębiorcy;
- wyszukiwarka procedur;
- Centrum Pomocy Przedsiębiorcy.
2. Portal biznes.gov.pl – przegląd praktycznych informacji z zakresu działalności gospodarczej (ułatwienia dla przedsiębiorców, Fundusze Europejskie 2014-2020).

Warsztat poprowadzi Przemysław Ruchlicki (DW), ekspert prawno-gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej, ekspert prawny w projekcie „Rozwój Pojedynczego Punktu Kontaktowego Trzeciej Generacji”. Zgłoszeń na warsztat można dokonywać do 2 października pod adresem: https://goo.gl/3SFFRQ

Więcej o:
riph szkolnie warsztaty strefa ekonomiczna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE