Reymontówka na Bugaju świętuje 100-lecie istnienia

Fot. Wojciech Bojdo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława St. Reymonta w Radomsku, czyli „Reymontówka na Bugaju”, świętuje jubileusz 100-lecia istnienia. Gala wieńcząca obchody odbyła się w czwartek, 8 grudnia 2022 r.

Rok 2022 r. jest wyjątkowy dla społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku. Przez cały rok w placówce odbywały się wydarzenia związane z jubileuszem 100-lecia istnienia szkoły. Ich zwieńczeniem była jubileuszowa gala, zorganizowana 8 grudnia.

W uroczystości wzięli udział byli i obecni pracownicy szkoły, uczniowie oraz absolwenci. Nie zabrakło władz miasta i powiatu, przedstawicieli radomszczańskich przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, placówek kulturalnych oraz instytucji z którymi szkoła współpracuje. Wśród zaproszonych gości była poseł Anna Milczanowska oraz wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra, który jest absolwentem Reymontówki.

Podczas uroczystej gali wspominano historię szkoły. Mówiono też o teraźniejszości, o sukcesach uczniów. Wszystkie te informacji podczas części artystycznej przybliżyli uczniowie PSP4.

Jak na urodziny przystało, był tort, życzenia oraz gromkie „200 lat”.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko psp4 radomsko reymontóka na bugaju jubileusz 100-lecie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE