Reprezentacja U-23 nie zachwyciła

Miały być wielkie piłkarskie emocje i wspaniała atmosfera. Skończyło się na przegranym towarzyskim meczu przez polską reprezentację do lat 23 0:2 (0:0) z konsekwentnym zespołem Iranu. Do... ››

Do Radomska piłkarze S. Majewskiego jechali pełni optymizmu - biało-czerwoni wygrali swój ostatni mecz z Uzbekistanem 2:0. Pierwsze minuty pokazały, że Polacy są na fali. Brakowało jednak skuteczności. Wraz z drugą połową nadszedł grad błędów, żółtych kartek i "gry na pałę". Dwa poważne błędy Polaków w obronie przełożyły się na dwie bramki dla reprezentacji Iranu. Po całym meczu, obecny na stadionie działacz PZPN Andrzej Strejlau nie krył zdenerwowania. I znów nasunęły się pytania o sens istnienia reprezentacji U-23, która miała być zapleczem polskiej kadry A, jednak każdego z zawodników, których Majewski powołuje na mecz nie chce widzieć w swoich szeregach trener Franciszek Smuda.

Być może była to ostatnia a zarazem historyczna kompromitacja kadry Majewskiego- rozwiązanie kadry U-23 zapowiedział bowiem już dyrektor sportowy PZPN Jerzy Engel.

Informacje na temat składu reprezentacji, ilości widzów, itp. podamy niebawem.