Remonty w szkołach ponadgimnazjalnych

Powiat jako organ prowadzący szkoły ponadgimnazjalne w trakcie wakacji przeprowadził kilka ulepszeń, które poprawią jakość kształcenia, kultury fizycznej i warunki nauki.

Powiat jako organ prowadzący szkoły ponadgimnazjalne w trakcie wakacji przeprowadził kilka ulepszeń, które poprawią jakość kształcenia, kultury fizycznej i warunki nauki.  Koszt ich wykonania to ponad 200 tys. zł, z czego ponad 16 tys. zorganizowane zostały przez Rady Rodziców.

Odmienny i nowoczesny widok na boisko szkolne mieć będą uczniowie radomszczańskiego „Drzewniaka”. W szkole trwają prace remontowe na boisku do gry w piłkę siatkową i koszykową. Prace remontowe mają potrwać do 8 września. Po utwardzeniu około 250 m2 nawierzchni poliuretanowej postawione zostaną słupki do mocowania siatki i koszy.

Z kolei w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 zmodernizowano i rozbudowano sieć internetową Wi-Fi, wymieniono przewody zasilające dwóch rozdzielni elektrycznych, wykonano remont pokoju pielęgniarki, pokoju nauczycieli w-f oraz pomalowano część korytarza.

W I LO planowane jest wykonanie 150 metrów ogrodzenia (od strony działek prywatnych i stacji paliw przy ul. Kasztelańskiej). Ponadto pomalowano i odświeżono niektóre pomieszczenia – podobnie jak w II LO oraz w ZSE-E. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy doczekał się zaś naprawy rynien i obróbki blacharskiej.

Więcej o:
szkoły ponadgimnazjalne drzewniak elektryk ilo iilo remont powiat oświata edukacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE