Remont ulicy Wyszyńskiego w Radomsku. Utrudnienia w ruchu

W piątek, 4 października, rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Wyszyńskiego w Radomsku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi zamknięciem jednego pasa jezdni. Wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

Mieszkańcy od dawna narzekali na nierówną i zniszczoną nawierzchnię ulicy Wyszyńskiego, będącej jedną z ważniejszych arterii komunikacyjnych Radomska. Decyzja o jej remoncie zapadła kilka miesięcy temu, a dużą cześć kosztów modernizacji zgodził się pokryć samorząd miasta Radomska, przeznaczając na ten cel kwotę 250 000 zł.

W ramach inwestycji przewidziano sfrezowanie starej nawierzchni, uzupełnienie nierówności oraz położenie nowej nawierzchni ulicy na ok. 770-metrowym odcinku od Starego Cmentarza do skrzyżowania z ul. Jagiellońską.

Koszt całości prac to nieco ponad 275 000 zł.

W czasie prowadzenia robót ulica nie będzie całkowicie zamknięta, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, którym kierować ma sygnalizacja świetlna. Prace potrwają około dwóch tygodni (najpóźniej do końca października).

Info: Starostwo Powiatowe.

Więcej o:
ulica wyszyńskiego remont radomsko radomsko ulica prymasa wyszyńskiego remont wyszyńskiego radomsko radomsko jagiellońska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE