Remis tenisistów UMLKS Radomsko na zakończenie rundy

Remis tenisistów UMLKS Radomsko na zakończenie rundy

Remisem 5:5 z UKS Maków, zakończyli tenisiści UMLKS Radomsko, pierwszą rundę spotkań w III lidze.

W sobotę 14 grudnia, w radomszczańskiej hali MOSiR-u, tenisiści trzecioligowi tenisiści stołowi UMLKS Radomsko rozegrali ostatnie spotkanie pierwszej rundy  rozgrywek drużynowych. Po bardzo zaciętym spotkaniu, zremisowali z UKS Maków 5:5. Punkty dla UMLKS zdobyli: Ireneusz Grodek i Bartek Molka po 1,5 oraz Tomasz. Wrzalik i Bogdan. Kokosiński po 1 pkt.

- Spory niedosyt jeśli chodzi o pierwszy zespół. Wygrana z Makowem dawała nam jeszcze szansę na awans do pierwszej 6. w tabeli, niestety mecz miał dramatyczny przebieg. Cztery pojedynki w tym meczu przegraliśmy po 2:3 i naprawdę pojedyncze piłki zdecydowały o remisie – mówił po spotkaniu trener Jacek Kawka.

Po zakończeniu rundy trzecioligowcy UMLKS Radomsko zajmują 7. lokatę w tabeli.

Młodzi zawodnicy występujący w V Lidze nie sprostali liderowi Energetykowi II Łódź 2:8. Oba punkty zdobył Jakub Sukiennik. Po zakończeniu rudny są na 4. miejscu w tabeli.

- W drużynie rezerw występują nasi najmłodsi i robią stałe postępy. Z meczu na mecz, walczą bardzo ambitnie i rywale mają z nimi coraz większe problemy, co mnie bardzo cieszy – ocenia występ swoich podopiecznych Jacek Kawka.

Przed zawodnikami UMLKS Radomsko, cykl turniejów wojewódzkich i ogólnopolskich, a do ligowych spotkań zespoły wrócą w połowie lutego przyszłego roku.

Więcej o:
tenis umlks umlks radomsko tenis radomsko tenis umlks radomsko tenis liga radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE