Radomsko, Łódzkie 17.2o Poniedziałek, 21 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej
  • 14:10 Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10 czytaj dalej

Raz, dwa, trzy przyjacielem moim jesteś Ty

Kultura i rozrywka

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo” zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Raz, dwa, trzy, przyjacielem moim jesteś Ty”, organizowanym w ramach projektu grantowego... ››

1 Gromada Zuchowa „Dębowe Królestwo” zaprasza  do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Raz, dwa, trzy, przyjacielem moim jesteś Ty”, organizowanym w ramach projektu grantowego „DziałaMy”.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci, w wieku od 6 do 10 lat.  Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.  Prace należy wykonać w domu lub podczas zajęć lekcyjnych. Prace muszą zostać wykonane w formacie A-3  dowolną techniką. Praca powinna być podpisana na odwrocie (czytelnie), z uwzględnieniem następującychdanych: imię, nazwisko, wiek autora, kontakt telefoniczny do opiekuna/rodzica.


Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres siedziby Hufca Radomsko: ul. Bugaj 3, do dnia 31 maja.  Liczy się data stempla pocztowego.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czasie Przeglądu Teatrzyków Zuchowych, w dniu 4 czerwca   w Miejskim Domu Kultury. Uczestnicy konkursu mogą wziąć udział w przedstawieniach organizowanych przez gromady zuchowe Hufca Radomsko, a ich prace zostaną umieszczone na wystawie towarzyszącej Przeglądowi - mówi Karolina Majczak z Hufca Radomsko. Przegląd rozpocznie się o godz. 13.30

komentarze