RAP Radomsko startował w Zakopanem

RAP Radomsko startował w Zakopanem Fot. orgaanizatorzy

Przez cztery dni (26-29 października) drużyna ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2008, rywalizowała w Międzynarodowym Turnieju "API CUP" w Zakopanem.

- Podczas turnieju, zawodnikom trenera  Mateusza Walaszczyka, przyszło zmierzyć się z jednymi z najlepszych drużyn w Polsce, a także z innych krajów europejskich. Należy podkreślić nie tylko wysoki poziom uczestniczących zespołów, ale również najwyższy poziom organizacyjny gospodarza turnieju –mówi Krzysztof Kowalski z RAP Radomsko.

Drużyna RAP-u, zajęła 2. miejsce w tzw. grupie Ekstraklasa. Na 24 startujące drużyny w generalnej klasyfikacji zajęła ostatecznie 14. miejsce. 

- Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, a także wysokiego poziomu sportowego, jaki prezentowali przeciwnicy, nasz zespół w każdym z rozgrywanych spotkań nie ustępował umiejętnościami od swoich rywali i bardzo często tylko brak szczęścia decydował o końcowym wyniku – dodaje Krzysztof Kowalski.

Zespół RAP-u podczas turnieju reprezentowali: Maciej Bauer, Wojciech Bogacz, Marcin Gryglewski, Patryk Hemerling, Filip Karski, Maciej Kłodos, Aleksy Łuszczyn, Piotr Olczyk, Kacper Olszewski, Piotr Prokop, Eryk Skóra, Julian Struzik, Ksawery Sulmiński, Patryk Wróblewski

Wyniki spotkań:

ESBANK RAP Radomsko – Start Namysłów 1-2 (Kłodos)
ESBANK RAP Radomsko – Orlik Przemyśl 0-2
ESBANK RAP Radomsko – Podbeskidzie Bielsko- Biała 1-0 (Wróblewski)
ESBANK RAP Radomsko – Soccer Academy Warszawa 0-1
ESBANK RAP Radomsko – Sokolik Stary Sącz 0-1
ESBANK RAP Radomsko – Pogoń Kraków 1-0 (Kłodos)
ESBANK RAP Radomsko – Karpaty Lwów 0-1
ESBANK RAP Radomsko – Syrenka Soccer School 1-1 (Łuszczyn)
ESBANK RAP Radomsko – MUKS Mineralni Krynica 1-1 (Łuszczyn)
ESBANK RAP Radomsko - Podbeskidzie Bielsko – Biała 2-0 (Kłodos, Prokop)
ESBANK RAP Radomsko – KF Akademia Pyskowice 1-0 (Bogacz)
ESBANK RAP Radomsko – Bronowianka Kraków 0-2

W dniach 3-5 listopada, w tym samym miejscu przebywać i grać w turnieju "API CUP" będzie Grupa Czerwona Akademii RAP Radomsko z rocznika 2007.

Więcej o:
rap rap radomsko turniej rap
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE