RAP Radomsko najlepszy w Polonia Cup rocznik 2010

W drugim turnieju z cyklu POLONIA Cup, najlepsza okazała się drużyna UKS RAP Radomsko, która w finale pokonała UKS Gmina Rozprza 1:0. W meczu o 3. miejsce zespół LKS Będków zwy-ciężył LKS Czarnocin 3:0.

W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn chłopców w roczniku 2010/2011: LKS Będków, LKS Czarnocin, GUKS Gorzkowice, Olimpia Huta Stara, KORAB Łask, MUKS STAL Niewiadów, WŁÓKNIARZ Pabianice, MKS PILICA Przedbórz, UKS RAP Radomsko, UKS Gmina Rozprza oraz gospodarze PKS POLONIA Piotrków Trybunalski

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik UKS Gmina Rozprza Bartłomiej Krasoń. Nagrodę dla najskuteczniejszego strzelca otrzymał Dawid Kauf z UKS RAP Radomsko. Najlepszym bramkarzem turnieju został Aleksander Rychwalski z LKS Będków.

UKS RAP Radomsko - UKS Gmina Rozprza 1:0

Puchary oraz nagrody wyróżnionym wręczyli: wiceprezes ŁZPN oraz Prezes OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa, wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek.

Skład UKS RAP Radomsko: Patryk Ciupiński, Antoni Koćwin, Szymon Pawlik, Adrian Ciupa, Michał Krawczyk, Dawid Kauf, Jakub Nowak, Szymon Bedlechowicz. Trener: Grzegorz Piechota.

Organizatorami turnieju byli: PKS Polonia Piotrków Trybunalski, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim, piotrkowska Fundacja Niedaleko oraz OSiR w Piotrkowie Trybunalskim. Honorowy Patronat nad turniejem objął prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak.