Rafał stanął na nogach!

Rafał stanął na nogach!

Kochani: z dumą i radością Rafał dziś - o własnych nogach - opuszcza I Oddział Rehabilitacji Nieurologicznej C w Reptach. W imieniu rodziny chcielibyśmy podziękować za opiekę całej załodze - Rafał trafił na wspaniałych ludzi, którzy profesjonalnie się nim zajęli. Tak dobra wiadomość pojawiła się 12 kwietnia na profilu akcji #RafałStajeNaNogi!

Ponadto organizatorzy akcji poinformowali:

Szczególne podziękowania składamy w ręce pani Małgosi Błażejczyk - neurologopedce, która włożyła wiele pracy w to, by Rafał zaczął odzyskiwać mowę i fizjoterapeutce Bogusławie Matejczyk, która dzielnie walczyła o powrót Rafała do sprawności. Przed Hansikiem jeszcze długa droga rehabilitacyjna, ale dzięki pieniążkom zgromadzonym na koncie będzie ona możliwa.
Teraz pora odpocząć przy świątecznym stole i nacieszyć się rodziną, aby mieć siły by znów ruszyć na kolejny turnus... Przed nami jeszcze walka o pracę ręki i o mowę, bo tu jeszcze mamy dużo do zrobienia. Bo przecież pojedyncze słowa to jednak za mało jak na naszego wygadanego druha, a przecież i na gitarze też nam Hansik zagrać musi. Trzymajcie za niego kciuki i dajcie lajka dla wszystkich pracowników GCR Repty.

Do tej pory na rehabilitację Rafała udało się zebrać ponad 73 tys. zł.

Więcej o:
Hufiec ZHP Radomsko rafał staje na nogi zhp hufiec radomsko czarna trzynastka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE