Rafał Dębski przewodniczącym PO w Radomsku

Rafał Dębski przewodniczącym PO w Radomsku

Wewnętrzne wybory w radomszczańskiej strukturze Platformy Obywatelskiej przyniosły nowe rozstrzygnięcia. Szefem koła w Radomsku został miejski radny Rafał Dębski. Zastąpi na stanowisku Magdalenę Spólnicką, która funkcję przewodniczącej sprawowała od 2012 roku.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym PO wybory przewodniczących kół trwają od 9 do 17 października.

W Radomsku głosowano w środę 13 października. Rafał Dębski był jedynym kandydatem na stanowisko przewodniczącego i to on pokieruje PO w Radomsku przez kolejne 2 lata. Wiceprzewodniczącym został Piotr Lisowski.

- Uważam, że Platforma Obywatelska ma dużo do zrobienia przez kolejne 2 lata. Szanse na przejęcie władzy w mieście są ogromne. Liczę, że wspólnie z zarządem i mieszkańcami miasta, stworzymy odpowiedni program, który byłby po pierwsze z nimi konsultowany, a następnie zaakceptowany - mówił tuż po wyborze Rafał Dębski.

Ponadto w skład zarządu miejskiego weszli: Paweł Pichit (członek zarządu), Waldemar Nita (skarbnik) i Justyna Siewior-Straczyk (sekretarz).

Z kolei 23 października wszyscy członkowie PO będą wybierać przewodniczącego partii oraz szefów struktur regionalnych i powiatowych.

Więcej o:
po radomsko platforma radomsko platforma wybory platforma rafał dębski przewodniczący rafał dębski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE