Rafał Dębski: postawa prezydenta odbiega od standardów

Rafał Dębski: postawa prezydenta odbiega od standardów

Były przewodniczący Rady Miasta w Radomsku, radny Rafał Dębski (PO) opublikował na swoim facebookowym profilu wpis, skierowany pod adresem prezydenta Jarosława Ferenca. Apeluje, by włodarz miasta podjął decyzje, które pozwolą mieszkańcom dzielnicy Bartodzieje podłączyć swoje domy do sieci gazowej.

- Prawie rok temu po zablokowaniu przez Pana budowy sieci gazowej w ulicach: Wojska Polskiego, Bolesława Leśmiana, Zofii Nałkowskiej i Macieja Rataja na spotkaniu z mieszkańcami dzielnicy Bartodzieje deklarował Pan, że dotychczasowe Pana podejście do tego zadania inwestycyjnego zmieni się a budowa sieci gazowej to już tylko kwestia czasu. Okazuje się jednak, że Pana działania i decyzje, które Pan wydaje nie przybliżają mieszkańców do wymiany swoich starych pieców i zamiany ich na ekologiczne gazowe – pisze Rafał Dębski.

- Apeluję do Pana o podjęcie natychmiastowych kroków dotyczących wydanych decyzji lokalizacyjnych, które mogą przyczynić się do zablokowania tego bardzo ważnego zadania. Chcę również zwrócić uwagę, że Pana postawa dalece odbiega od standardów którymi powinien kierować się gospodarz miasta – dodaje radny.

Więcej o:
radomsko rafał dębski radny wpis sieć gazowa bartodzieje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE