Radość, ambicja, pasja

To hasła jakie przyświecają młodym piłkarzom zrzeszonym w Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej. W czwartek, 22 czerwca miało miejsce uroczyste podsumowanie ostatniego sezonu sportowego.

Na uroczystą galę Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej przybyło mnóstwo osób. Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury pękała w szwach. Nic dziwnego, przybyło kilkudziesięciu wychowanków RAP wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem. Na gali podsumowano miniony sezon, podziękowano za wysiłek wszystkim trenerom, a także zaprezentowano nowy herb RAP-u, który będzie używany na równi z tym wcześniejszym.

Przypomnijmy, że RAP powstał 7 lat temu: - Cieszę się, że jest element radomszczański z herbu miasta – waleczny rycerz, więc macie swojego patrona do walki. Bardzo serdecznie również dziękuję wszystkim osobom, które są zaangażowane w Radomszczańską Akademię Piłkarską, gdzie zarówno prezes jak i trenerzy wkładają serce, poświęcają swój czas, na to, aby wykształcić nowych piłkarzy – mówił prezydent Radomska, Jarosław Ferenc.

Podczas gali wręczono nowe koszulki i dyplomy dla młodych piłkarzy. Podziękowanie otrzymał też jeden ze strategicznych sponsorów – Bank Spółdzielczy ESBANK, reprezentowany na uroczystości przez prezesa Jacka Zacharewicza. Pomiędzy kolejnymi punktami programu, był czas na muzyczne przerywniki w wykonaniu młodych piłkarzy. Na koniec warto dodać, że RAP w przyszłym sezonie nie będzie tylko szkółką piłkarską, a pełnoprawną drużyną: chłopcy z rocznika 2004 zagrają w 11-osobowym składzie na pełnowymiarowym boisku.

Więcej o:
rap radomsko podsumowanie sezonu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE