Radomszczańskie PGK nagrodzone przez Radę RIPOK

Radomszczańskie PGK nagrodzone przez Radę RIPOK Fot. PGK w Radomsku

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Radomsku - Zbigniew Rybczyński podczas uroczystej gali odebrał statuetkę „Zasłużony dla branży komunalnej i ochrony środowiska”.

- Nagroda jest cennym wyróżnieniem z uwagi na to, że przyznawana jest przez przedstawicieli branży. Jest dla nas zobowiązaniem do dalszej sumiennej pracy na rzecz lokalnej społeczności - powiedział prezes Rybczyński po odebraniu statuetki. 

Jak stwierdził prezes Rybczyński, nagroda jest wyrazem uznania Rady Regionalnych Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla spółki, co oznacza: „dostrzeżenie przez przedstawicieli branży i wyróżnienie dla profesjonalnej i solidnej pracy wielu naszych pracowników, którym należą się brawa za zaangażowanie w niełatwe i co tu dużo mówić - nie zawsze przyjemne obowiązki (odpady to odpady, nie zawsze są miłe w zapachu i dotyku)”.

- Znaleźć się wśród kilku nagrodzonych spośród wielu zakładów komunalnych w Polsce jest dla nas miłym zaskoczeniem i zobowiązaniem do dalszej wytężonej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Wyróżnieniem jesteśmy zaszczyceni i dziękujemy - dodaje Zbigniew Rybczyński. 

Więcej o:
radomsko pgk radomsko nagroda
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE