Radomszczańskich remontów ciąg dalszy

Jeden remont się kończy, drugi się zaczyna. Teraz nadszedł czas na Folwarki i osiedle Mickiewicza. 31 sierpnia rozpocznie się rozbiórka, a następnie budowa nowego mostku znajdującego się na... ››

Jeden remont się kończy, drugi się zaczyna. Teraz nadszedł czas na Folwarki i osiedle Mickiewicza.

 

31 sierpnia rozpocznie się rozbiórka, a następnie budowa nowego mostku znajdującego się na ul. Krakowskiej, przy wylocie na Częstochowę. Podczas trwania robót budowlanych ruch na remontowanym odcinku będzie odbywał się wahadłowo, przy użyciu sygnalizacji świetlnej.

 

Pojazdy wyjeżdżające z ul. Torowej kierujący się do centrum mogą skorzystać z objazdu ulicami Marii Dąbrowskiej i Stara Droga, natomiast z ul. Owocowej można dostać się przez ul. Ładną do ul. Gidelskiej.

 

Prace potrwają do 15 września.

 

Z utrudnieniami muszą liczyć się także mieszkańcy ul. Jacka Soplicy - trwa bowiem przebudowa tej ulicy na odcinku od ul. Podkomorzego do ul. Szarych Szeregów. Dotychczasowa dziurawa jak sito nawierzchnia doczeka się nowej jezdni, powstanie także chodnik (po stronie z parzystymi numerami domów) oraz zjazdy do prywatnych posesji. Budowa powinna zakończyć się na koniec września.

Więcej o:
remonty radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE