Radomszczańska Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Radomszczańska Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Przedstawiciele radomszczańskich struktur Platformy Obywatelskiej rozpoczęli kampanię przed zbliżającymi się wyborami Prezydenta RP. Zachęcają do głosowania na kandydatkę PO na najwyższy urząd w państwie, Małgorzatę Kidawę-Błońską. Powołali powiatowy komitet wyborczy.

Podczas konferencji prasowej działacze Platformy Obywatelskiej zaprezentowali radomszczański sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

- Dlaczego tu jesteśmy? Dlatego, ponieważ wciąż są w naszych uszach słowa, które słyszeliśmy 27 stycznia, wypowiedziane przez pana Marian Turskiego, który mówił „nie bądźcie obojętni”. My nie jesteśmy obojętni na to, w jakim państwie żyjemy i w jakim państwie będziemy żyć, jakie relacje będą między obywatelami Polski i jakimi wartościami będziemy kierować się w życiu. Nie jest to nam obojętne i dlatego postanowiliśmy się mocno zaangażować w kampanię Małgorzaty Kidawy-Błońskiej – mówi radny Rady Powiatu Radomszczańskiego (PO) Marek Rząsowski.

Przedstawiciele radomszczańskiej PO zapowiedzieli, że będą spotykać się z mieszkańcami i zachęcać do głosowania na Małgorzatę Kidawę-Błońską a także zbierać podpisy poparcia pod tą kandydaturą.

- Wybierzmy prezydenta, który odbuduje wspólnotę i zakończy wojnę polsko-polską, który będzie łączył Polaków w duchu tolerancji i otwartości. Wybierzmy prezydenta, który nie będzie bezrefleksyjnie podpisywał ustaw pochodzących z Nowogrodzkiej, czy tych tworzonych w pośpiechu przez niekompetentnych urzędników. Wybierzmy prezydenta, który naprawdę zadba o niezależność i niezawisłość polskiego wymiaru sprawiedliwości – apeluje Magdalena Spólnicka.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja 2020 r.

Więcej o:
radomsko platforma obywatelska kampania małgorzata kidawa-błońska wybory prezydenta rp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE