Radomszczańska Kapela Podwórkowa świętuje 20-lecie działalności artystycznej

Radomszczańska Kapela Podwórkowa świętuje 20-lecie działalności artystycznej Fot. UM Radomsko

Przez 20 lat działalności Kapela zagrała setki koncertów, wydała kilka płyt, zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Czasem zmieniał się skład, lecz pasja do gry była zawsze ta sama.

Radomszczańska Kapela Podwórkowa jest bardzo dobrze znana wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Od lat zachwyca słuchaczy piosenkami związanymi z Radomskiem i jego kulturą. Dziś w Miejskim Domu Kultury zorganizowano koncert jubileuszowy, podczas którego radomszczanie mogli usłyszeć największe przeboje Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej.

- Składam Państwu serdeczne gratulacje, za to że jesteście z nami, że promujecie wartościową kulturę rozrywkową oraz bardzo zręcznie wplatacie do utworów lokalne wątki, promując tym samym nasze miasto – mówił podczas koncertu prezydent Jarosław Ferenc.

- Od dwudziestu lat nagrania i koncerty Waszego zespołu, towarzyszą radomszczanom. Twórczość Kapeli zawsze wzbudza w słuchaczu pozytywną reakcję, kiedy słyszy znajome dźwięki i teksty. Jesteście zespołem, który w trudnych chwilach pomaga rozgonić złe myśli. Życzę, aby przez kolejne dekady Wasz Zespół promieniował ze sceny pozytywną, ciepłą i radosną energią, aby przekazywał swoim sympatykom siłę i sam z tej siły korzystał – dodała wicestarosta, Małgorzata Lewandowska

Koncert Kapeli jak zawsze przyciągnął wielu radomszczan, którzy wspólnie z artystami śpiewali ich przeboje. Słuchacze nagrodzili artystów owacją na stojąco, zaśpiewali „Sto lat”, a po koncercie nie zabrakło symbolicznej lampki szampana.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko radomszczańska kapela podwórkowa jubileusz 20-lecie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE