Radomszczanki jadą na eliminacje centralne

Sukces w eliminacjach 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odniosły radomszczanki - Paulina Zinger i Natalia Stolarska.

25 i 26 kwietnia w Łódzkim Domu Kultury odbywały się eliminacje wojewódzkie 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Recytatorki z Grupy Teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku „Rekwizytornia Teatr” Paulina Zinger w kategorii „Wywiedzione ze słowa” i Natalia Stolarska w kategorii „Teatr jednego aktora” zdobyły nominacje na eliminacje centralne.


Jury po wysłuchaniu 39 uczestników konkursu zadecydowało, że na Finale Ogólnopolskim województwo łódzkie reprezentować będą w dwóch kategoriach dziewczyny z powiatu radomszczańskiego.

W dniach 4 - 6 czerwca w Słupsku Natalia Stolarska zmierzy się z laureatami „Teatru jednego aktora” z pozostałych województw, natomiast w terminie 17 – 20 czerwca w Ostrołęce Paulina Zinger w kategorii "Wywiedzione ze słowa". Instruktorem Grupy Teatralnej „Rekwizytornia Teatr”, działającej w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, jest Anita Pawlak Zygma.

Więcej o:
mdk konkurs konkurs recytatorski
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE