Radomszczanie wytypowali wynik meczu Polski z Grecją

Dziś rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa Europy. Zapytaliśmy mieszkańców naszego miasta o wynik pierwszego meczu biało-czerwonych.

W Radomsku widać, że kibiców piłkarskiej reprezentacji Polski nie brakuje

Dziś rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa Europy. Zapytaliśmy mieszkańców naszego miasta o wynik pierwszego meczu biało-czerwonych.

Dziennikarze Radomsko24.pl zapytali radomszczan o wynik meczu reprezentacji Polski z Grecją. Pytaliśmy Was m.in. na Facebooku, a także w bezpośrednich rozmowach. Dla uproszczenia obliczeń wzięliśmy pod uwagę pierwsze sto głosów.

Poniżej prezentujemy szczegóły naszego zestawienia. Po stronie lewej znajdują się bramki dla Polski, po prawej - dla Grecji. Uwaga - w tym przypadku braliśmy pod uwagę tylko te głosy, w których pojawił się konkretny wynik (np. "1:0", a nie "zwycięstwo Polaków"). Ze względu na fakt, że wzięliśmy pod uwagę 100 typów, 1 głos jest równy 1%.

1:0 - 35%

3:1 - 1%

2:0 - 9%

2:1 - 21

3:0 - 2%

0:0 - 8%

1:1 - 6%

0:1 - 12%

0:2 - 2%

1:2 - 4%

Z powyższego zestawienia wynika, że aż 68% liczy na zwycięstwo Polaków. Tylko 18% osób obstawia porażkę. Ponad 1/3 głosujących sądzi, że mecz zakończy się wynikiem 1:0 dla Polski. 21% głosujących również twierdzi, że wygramy, ale 2:1. Sporo osób (12%) sądzi, że przegramy 0:1. W komentarzach do wyniku, strzelcem bramki (lub bramek) dla Polski najczęściej był Robert Lewandowski.

Zebraliśmy też najciekawsze komentarze dotyczące tego meczu, zachowaliśmy oryginalną pisownię. Oto one:

Marcin: "Obstawiam wynik 2:1 dla Naszych. Strzelcami bramek dla Polski będzie zapewne zawodnik, który na co dzień reprezentuje barwy Borussii Dortmund. Przy golu dla Grecji pewnie zawini Szczęsny – pyszałkowaty dzieciak, którzy myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Mimo to, ów mecz będzie raczej monotonny, a komentatorzy będą cały czas porównywać Naszą reprezentację do reprezentacji Grecji, która to była czarnym koniem podczas Euro 2004 roku"

Bartłomiej: "Skromnie bo skromnie ale 1:0 dla naszych :) a bramke po stalym fragmencie gry strzeli piszczek :) juz ogladalem ten mecz wiec wiem :)"

Jacek: "mój typ na mecz z Grekami to 2:1 dla orłów Smudy. Osobiscie liczę na udaną grę naszej dwójki z Dortmundu: Lewandowski oraz Błaszczykowski i to właśnie w nich upatruje strzelców bramek"

Marcin: "heh, ja tam się na piłce nie znam, ale stawiam, że będzie 1:1 :) i nie wiem kto strzeli, bo kompletnie nie mam pojęcia kto gra :)"

Jacek: "Nie ważne jaki to będzie wynik, ważne żeby nasza reprezentacja wygrała jutro :P :)"

Adam: "Ani My ai Grecy nie potrafią grać w ataku pozycyjnym, mamy za to świetnego Lewego na szpicy i prawą strone, zaskoczyc może lewe skrzydło z będącym w dobrej formie Rybusem. Pamiętajmy o tym że Grecy tracą 0,5 bramki na mecz w eliminacjach w których okazali sie dużo lepsi od silnej Chorwacjii. Stawiam że padnie w tym meczu tylko jedna bramka i mam nadzieję że dla nas ;)"

Jarek: "Polska 3 : 0 Grecja, hat-trick Roberta Lewandowskiego ('11 ; '64 ; 72; (Ostatnia bramka strzelona z przewrotki)) :D"

Tomasz: "Grecja to zawsze niepewny zespół. Nie można mówić że napewno przegrają. Aczkolwiek myślę że Polska poradzi sobie jutro bez większych problemów wygrana 3:1 ( Lewandowski, Rybus, Piszczek)"

Piotr: "Zaraz mnie zjecie na kolacje, ale nie jestem patriotą niestety. Grecy nas zjedzą razem z owocami morza :-)"

Do pojedynku pozostało jeszcze kilka godzin. A jak Wy typujecie wynik meczu Polski z Grecją?

Więcej o:
piłka nożna typ wynik mistrzostwa europy polska grecja mecz kbicowanie kibicowaie radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE